Rafał Brzozowski opowiada o romansowaniu w Rotterdamie

Już dziś wieczorem nasz reprezentant, Rafał Brzozowski, wystąpi podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. W wywiadzie udzielonym Radiu Zet powiedział nieco o szczegółach tego wydarzenia.

Od kilku tygodni Eurowizja budzi niemałe emocje. Jeszcze kilka dni temu występ Rafała Brzozowskiego wisiał na włosku, ponieważ jeden z członków polskiej delegacji miał pozytywny test na obecność koronawirusa. Wszystko jednak skończyło się dobrze i już dziś będziemy mogli zobaczyć występ Rafała w Rotterdamie.

Tuż przed półfinałem wokalista postanowił udzielić wywiadu Radiu Zet. Odniósł się do plotek o romansie reprezentanta Norwegii z reprezentantką Azerbejdżanu. Opowiedział również nieco o swoich podbojach miłosnych. Przypomnijmy, że niedawno Rafał rozstał się z narzeczoną i tym samym obecnie jest singlem.

Romans polegał głównie na moim pokoju, w którym siedziałem przez pięć dni. Nie mogłem nawet wyjść, żeby zawiązać z kimś ten romans. Nie udało się – wyznał, nawiązując do izolacji po wykryciu koronawirusa w polskiej delegacji.

Mamy nadzieję, że teraz, kiedy okazało się, że jest zdrowy, będzie miał szansę na nadrobienie zaległości w romansowaniu.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i