Gwiazdor “365 dni”, Michele Morrone, zachęca do głosowania na Rafała Brzozowskiego

Już dziś Rafał Brzozowski wystąpi podczas półfinału 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wsparcie Polakowi okazał gwiazdor “365 dni”, Michele Morrone. Teraz Rafał ma szanse na wygraną?

Wybór Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski od początku wzbudza niemałe emocje. Mimo krytyki i hejtu wokalista się nie poddaje i niezmiennie wierzy w swój sukces. Przekonuje, że publiczność europejska jest zachwycona jego piosenką “The Ride”.

Jeszcze niedawno występ Brzozowskiego stał pod znakiem zapytania, ponieważ w polskiej ekipie wykryto przypadek zakażenia koronawirusem. Na szczęście test Rafała wyszedł negatywny i już dzisiaj będziemy mogli zobaczyć występ Polaka.

Wsparcie Brzozowskiemu postanowił okazał Michele Morrone, znany z ekranizacji książki Blanki Lipińskiej. Włoch w serii nagrań na Instagramie zachęcił do głosowania.

Wróciłem do Polski. Od jakiegoś czasu wielu z was oznacza mnie przy piosence tego gościa o imieniu Rafał, “The Ride”. Teraz bierze on udział w konkursie Eurowizji. To bardzo fajna piosenka, w klimacie lat 80. To bardzo dobra piosenka (…). Ludzie, kiedyś ja miałem marzenie i teraz czuję, że chcę pomóc innemu artyście. Europo, po prostu głosujmy na Rafała – zaapelował Morrone.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i