Zmiany w “The Voice Senior”. Wiemy, kto zastąpi Andrzeja Piasecznego

Od kilku miesięcy mówi się o tym, że nie zobaczymy Andrzeja Piasecznego w kolejnej edycji “The Voice Senior”. Teraz do mediów trafiły informacje, kto zastąpi kontrowersyjnego wokalistę. Wybór jest zaskakujący.

Andrzej Piaseczny w styczniu pokazał fanom swoje dotychczas nieznane oblicze. Podczas imprezy z okazji 50. urodzin śpiewał “j*bać PiS i j*bać Konfederację”, co zdecydowanie nie spodobało się Telewizji Polskiej, z którą współpracował. Stacja wydała oświadczenie, w którym skrytykowała zachowanie piosenkarza.

TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej – przekazała w oficjalnym komunikacie.

Od tej pory dla wszystkich stało się jasne, że nie zobaczymy Andrzeja Piasecznego w kolejnych edycjach show. Podobno TVP już znalazło zastępstwo na miejsce piosenkarza. Super Express podaje, że w fotelu jurorskim zasiądzie… Maryla Rodowicz! To jednak nie koniec zmian. Z informacji tabloidu wynika, że z fotelem jurorskim pożegna się również Witold Paszt.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i