Demi Lovato wyznaje, że jest osobą niebinarną

Demi Lovato opublikowała na Instagramie film, w którym poinformowała, że jest osobą niebinarną, czyli nie identyfikuje się z żadną z płci lub identyfikuje się z obiema na raz.

Demi Lovato poinformowała, że jest osobą niebinarną. Swoim wyznaniem chce wesprzeć inne osoby, które czują tak jak ona, jednak boją się do tego przyznać przed bliskimi.

Każdego dnia budzimy się, mając kolejną okazję i szansę bycia tym, kim chcemy i marzymy, aby być. Spędziłam/em większość życia, dorastając na waszych oczach. Widzieliście moje wzloty, upadki i wszystko pomiędzy. Moje życie było nie tylko moją podróżą. Żyłam/em też dla tych, którzy są po drugiej stronie aparatów i kamer. Dziś jest dzień, w którym tak bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami wszystkim czymś więcej z mojego życia – z dumą informuję, że identyfikuję się jako osoba niebinarna. To efekt uzdrawiającej pracy nad sobą i autorefleksji, którą wykonałam/em. Wciąż się uczę i zaglądam w siebie – rozpoczęła.

Dodała również, że swoim wyznaniem chce wzmocnić inne osoby, które czują tak jak ona.

Dzielenie się tym z wami to dla mnie wkroczenie na kolejny poziom odkrywania swoich słabości. Robię to dla tych, którzy dotąd nie byli w stanie podzielić się tym, kim naprawdę są, ze swoimi bliskimi. Proszę, żyjcie dalej w swojej prawdzie i wiedzcie, że przesyłam wam wiele miłości – powiedziała.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i