Brat Małgorzaty Rozenek również zostanie gwiazdą telewizji? Już niedługo będzie jurorem w programie TVP

Jeden z portali twierdzi, że już niedługo starszy brat Małgorzaty Rozenek-Majdan, Misha Kostrzewski, zostanie gwiazdą Telewizji Polskiej, zasiadając w fotelu jurorskim nowego show “You Can Dance Nowa Generacja”.

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się na Instagramie chwilami spędzonymi z 5 lat starszym bratem, który na co dzień wraz z rodziną mieszka we Francji. Kiedy kilka miesięcy temu Misha pojawił się na Instagramie siostry, obserwatorki Małgorzaty były nim zachwycone, twierdząc, że przypomina Toma Cruise’a.

Kostrzewskiemu widocznie spodobało się prowadzenie celebryckiego stylu życia. Podobnie jak Małgorzata, Misha ukończył szkołę baletową. W przeciwieństwie do siostry nie porzucił jednak kariery tanecznej. Przez wiele lat był solistą w  Monte Carlo, a obecnie jest związany z operą w Lyonie.

“Pudelek” donosi, że Kostrzewski otrzymał propozycję współpracy z Telewizją Polską. Podobno już niedługo będziemy mogli zobaczyć go w roli jurora w programie “You Can Dance Nowa Generacja”. Na ten moment ani Małgorzata ani Misha nie potwierdzili tych informacji.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i