Brytyjski dwór oczekuje zrzeczenia się tytułów książęcych przez Harry’ego i Meghan

Harry w ostatnim wywiadzie, którego udzielił jeszcze mocniej podkopał swoją reputację, która i tak od dłuższego czasu nie ma się najlepiej. Brytyjski dwór oczekuje, że Harry i jego żona, Meghan, w końcu zrzekną się tytułów książęcych.

Harry wziął udział w wywiadzie przeprowadzonym przez aktora Daxa Sheparda. Podczas 90-minutowej rozmowy książę odniósł się do metod wychowawczych swojego ojca. Według Harry’ego były one traumatyzujące i przyjęte od księcia Filipa, który zmarł kilka tygodni temu.

Brytyjczycy są oburzeni kolejnymi wyznaniami księcia. Coraz więcej osób, pracujących na królewskim dworze twierdzi, że Harry i Meghan powinni zrzec się tytułów książęcych.

Społeczność jest oburzona faktem, że zrobił to królowej i księciu Edynburga, który ledwo co znalazł się w grobie. Wciągnięcie dziadka w te utarczki jest po prostu szokujące i pokazuje jego całkowity brak szacunku- mówi jedna z osób zatrudnionych przez rodzinę królewską w rozmowie z Daily Mail.

Pozbawienie tytułów książęcych miałby być naturalną konsekwencją medialnej działalności Harry’ego i Meghan.

Książę Sussex spędził bardzo dużo czasu na podkreślaniu, jak to “niczym nie różni się ponoć od przeciętnych obywateli” i jak wiele krzywd wyrządziła mu instytucja. Coraz więcej osób na dworze jest zdania, że jeżeli tak bardzo jej nienawidzisz, to nie powinieneś nosić książęcego tytułu. Mogliby je złożyć w stan zawieszenia. W ten sposób tytuły nadal by istniały, jednak nie byłyby używane. Podobnie zrobili z “jego książęcą mością”. Powinni stać się po prostu Harrym i Meghan. Jeżeli nadal będą odmawiać zrezygnowania ze swoich tytułów, niech wytłumaczą, dlaczego podjęli taką decyzję – komentują pracownicy dworu.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i