Do sieci trafiły zarobki gwiazd. Zobacz, ile dostaną za letnie koncerty

Już niedługo muzycy będą mogli wrócić na scenę. Jeden z tabloidów zdradza, na jakie zarobki mogą liczyć. Na samej górze plasuje się Beata Kozidrak.

Pandemia koronawirusa bardzo mocno dała się we znaki branży artystycznej. Muzycy przez kilka miesięcy byli pozbawieni możliwości koncertowania, co wiązało się ze sporymi stratami finansowymi. Najwięcej imprez odbywa się jednak latem. Już niedługo obowiązujące obostrzenia zostaną zniesione i muzycy znów powrócą na scenę.

“Super Express” zdradza, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć nasze polskie gwiazdy. Na samym szczycie listy znajduje się Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak za jeden występ inkasuje 55 tys. złotych, identyczną stawkę ma idol młodego pokolenia Dawid Podsiadło. Tuz za nim uplasowała się Agnieszka Chylińska. Jurorka „Mam talent” śpiewa za 50 tys. Monika Brodka, która promuje swój nowy album – 45 tys. za występ, Kayah ze stawką 40 tys. Młodziutka Sanah już teraz może liczyć na 35 tys. – czytamy w tabloidzie.

Oczywiście całe wynagrodzenie nie trafia do kieszeni gwiazd. Artyści muszą zatroszczyć się jeszcze o innych muzyków, ekipę, organizującą koncert, a także makijażystów, fryzjerów, stylistów i stylizacje.

Źródło: se.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i