Netflix rozpoczyna prace nad kolejnymi ekranizacjami książek Blanki Lipińskiej: “Będzie seks, seks i jeszcze więcej seksu”

Blanka Lipińska na Instagramie zapowiedziała, że już w maju rozpoczną się zdjęcia do drugiej i trzeciej części jej powieści “365 dni”. Celebrytka jest podekscytowana i zapowiada jeszcze więcej scen erotycznych niż ostatnio.

“365 dni” pomimo fali krytyki okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym. Sale kinowe w Polsce były wypełnione po brzegi. Film zyskał również międzynarodową sławę dzięki zamieszczeniu go na platformie Netflix. Teraz Blanka Lipińska zapowiedziała, że już niedługo ruszą zdjęcia do kolejnych ekranizacji jej powieści.

Nadszedł TEN DZIEŃ na, który czekali fani na całym Świecie! Wracamy na plan ze zdwojoną siłą, bo ekranizujemy nie tylko drugą część powieści, czyli “TEN DZIEŃ”, ale i trzecią, czyli “Kolejne 365 dni”. Z dumą i wielką radością potwierdzam również, że dołączyliśmy do międzynarodowej rodziny Netfliksa, stając się tym samym produkcją Netflix Original – powiedziała podekscytowana na Instagramie.

Dodała, że w kolejnych częściach będzie jeszcze więcej scen erotycznych, czyli tego dzięki czemu film zyskał rozgłos.

Nie mogę doczekać się przygody, która czeka mnie przez najbliższe miesiące! (…) Jedno pozostaje niezmienne i w książkach, i w filmach….będzie seks, seks i jeszcze więcej seksu – zachęcała.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i