Ellen DeGeneres potwierdza zakończenie emisji swojego programu

Ellen DeGeneres, uznawana za królową amerykańskich talk-show, potwierdziła informacje, że obecny sezon jej programu jest ostatnim sezonem. Jako powód podała wyczerpanie się konwencji.

Ellen DeGeneres przez lata zdobyła sympatię widzów na całym świecie. Jej talk-show, The Ellen DeGeneres Show, jest emitowany od 2003 roku. Obecnie trwa 19 sezon popularnego programu.

Ellen w ubiegłym roku przeszła poważny kryzys wizerunkowy. Została oskarżona o mobbing przez swoich współpracowników. Mimo wyjaśnień i przeprosin nie udało się już jej odbudować reputacji.

Od pewnego czasu w mediach krążą informacje, że 19. sezon The Ellen DeGeneres Show jest ostatnim sezonem programu. Teraz Ellen oficjalnie potwierdziła te doniesienia. Zaprzeczyła jednak, że ma to związek z jej kryzysem wizerunkowym. Jako przyczynę podała wyczerpanie się konwencji.

Kiedy jesteś kreatywną osobą, nieustannie potrzebujesz wyzwań – stwierdziła DeGeneres.Jednak, jakkolwiek wspaniałe i zabawne, to show nie jest już dla mnie żadnym wyzwaniem – stwierdziła.

Emisja 19 sezonu programu zakończy się w 2022 roku.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i