Michał Wiśniewski ostro o Wojewódzkim: “Zanotował jakieś sukcesy?”

W swoim programie Kuba Wojewódzki uderzył w Michała Wiśniewskiego, wypominając mu jego liczne żony. Na odpowiedź czerwonowłosego wokalisty nie trzeba było długo czekać.

Michał Wiśniewski w styczniu powitał na świecie swoje piąte dziecko. Wokalista jest bardzo dumny ze swoich pociech i chętnie pokazuje je na Instagramie. Ma również bujne życie miłosne, które jest jednak powodem do częstych przytyków. Tym razem na złośliwość pozwolił sobie Kuba Wojewódzki.

Jest takie powiedzenie, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta, to jest prawie że w show biznesie reguła, ona nie dotyczy oczywiście Michała Wiśniewskiego, bo tam jest więcej kobiet niż sukcesów i nie dotyczy niektórych księży – powiedział showman.

Na odpowiedź Wiśniewskiego nie trzeba było długo czekać. Na InstaStories umieścił fragment z programu Wojewódzkiego i napisał:

(…) Do historii przechodzą twórcy, wynalazcy, dyktatorzy, a nawet mordercy, ale ty? 

Następnie padły mocne słowa.

Największy sukces, jaki można odnieść to rodzina i dzieci, które cię szanują i kochają, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć? Może nie wszystkie sukcesy pamiętam, ale przypomnijcie mi, czy oprócz napie*dalania się z Ukrainek, chwalenia się jazdą 250 km/h, oblaniem colo-kwasem i nabijaniem się z osób powszechnie znanych za złotówki, zanotował jakieś sukcesy? – posumował.

Myślicie, że Wojewódzki zdecyduje się na odpowiedź?

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i