Kuba Wojewódzki uderza w Michała Piróga: “Samonienawidzący się gej”

Podczas rozmowy z Andrzejem Piasecznym Kuba Wojewódzki postanowił wypowiedzieć się w temacie Michała Piróga. Samozwańczy “król TVN-u” już od dłuższego czasu nie pała do tancerza sympatią.

Konflikt między Kubą Wojewódzkim a Michałem Pirógiem rozpoczął się kilka lat temu, kiedy to Piróg zasugerował, że Wojewódzki jest gejem. Miał on być w związku z Tomaszem Kammelem. Te informacje Wojewódzki uznał za nieprawdziwe i śmiertelnie obraził się na kolegę z branży.

W najnowszym odcinku podcastu Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski gościem był Andrzej Piaseczny. Rozmowa bardzo szybko zeszła na temat Michała Piróga.

W momencie, kiedy Michał Piróg grzmi i moralizuje, bo lubi i mówi, że podłością jest zachowanie Krystyny Pawłowicz… (…). I zapomina o tym, że na okładce “Wprost” wołał, że ma dość ukrywających się gejów! Ja się pytam, kiedy praktykujący gej będzie miał dosyć ukrywających się Żydów, Romów, Niemców, albo na przykład prawosławnych?! On jest samonienawidzącym się gejem, który tak bardzo chce być na okładkach, że jest w stanie zgłosić się do akademii menopauzy! Aby tylko dobre zdjęcie mu dali – powiedział Wojewódzki.

Ciekawe czy Michał Piróg odniesie się do tych słów…

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i