Sylwia Wysocka brutalnie pobita. Aktorka trafiła do szpitala

Sylwia Wysocka, znana między innymi z seriali “Na Wspólnej” czy “Barwy szczęścia”, została dotkliwie pobita i okradziona. Aktorka ma złamany kręgosłup. Trafiła do szpitala.

Sylwia Wysocka wystąpiła w wielu polskich serialach, między innymi w “Plebanii”, “Barwach szczęścia”, “Na wspólnej” czy w “Ojcu Mateuszu”. “Rewia” poinformowała, że aktorka została napadnięta, brutalnie pobita i okradziona. Napastnicy zabrali jej karty kredytowe, telefon i dokumenty. Wysocka doznała obszernych uszkodzeń ciała.

Aktorka ma złamaną rękę, w kilku miejscach złamany kręgosłup, na szczęście bez przerwanego rdzenia, a także liczne krwiaki na ciele – czytamy w “Rewii”.

Sprawę potwierdziła również sama aktorka, która jednak póki co nie chce zdradzać szczegółów.

To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas – powiedziała.

Źródło: plotek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i