Agnieszka Chylińska otwiera się na temat macierzyństwa: “Życie dało mi trudną lekcję”

Agnieszka Chylińska zaczęła otwierać się na temat swojego prywatnego życia. We wzruszającym wpisie na Instagramie opowiedziała o trudach macierzyństwa.

Agnieszka Chylińska przez lata starała się chronić swoją prywatność. Tajemnicza wokalista zaczęła otwierać się przy okazji publikacji książki. Okazało się wtedy, że jej dzieci potrzebują szczególnej opieki. Chociaż nigdy nie zdradziła, z czym muszą się zmagać, to na podstawie jej postów i książki można wywnioskować, że jest to autyzm.

W ostatnim czasie wokalistka na swój Instagram dodaje posty, w których wraca do przeszłości, pokazując drogę, jaką przeszła. W jednym z nich szczerze opowiedziała o swoim macierzyństwie.

Zawsze był powód do wkurzenia. Z natury, z domu, z genów. Nie wiem. Jak słyszę o wieku dojrzewania, to uśmiecham się pod nosem. Bo u mnie proces cały czas trwa… Najpierw wkurzali rodzice, potem szkoła, potem jakiekolwiek obowiązki, potem wszelkie ograniczenia. Wiadomo – zaczęła.

Chylińska napisała o tym, jak zmieniło się jej życie po przyjściu na świat dzieci.

Z czasem zaczęłam zauważać jakiś inny świat poza mną i mooooooim poczuciem niesprawiedliwości i krzywdy. Kiedy urodziłam moje dzieci i pojawiły się okoliczności, które dawały mi oczywisty wybór pomiędzy byciem wiecznie rozsiadającą się w roli ofiary lamentującą matką lub zadaniowcem i buntownikiem niezmordowanie walczącym o to, by każde z moich dzieci, bez względu na swoje, jak to się ładnie mówi “deficyty”, mogło mieć dobre i pogodne życie, wybrałam to drugie. Nie bez wahania. Chce się uciekać od tego co trudne, co boli. Mnie moje życie dało trudną lekcję. Wagarowałam jak zwykle, by w końcu wrócić i stanąć twarzą w twarz “z tym, co boli, z tym, co trwa.” I może nie było cudu, ale dało się to wszystko udźwignąć. Może samo przekonanie o tym, że nie jest tak ciężko, jak myślałam, było wystarczającym powodem, by trwać, by być, by towarzyszyć – napisała.

Zawsze był powód do wkurzenia. Z natury, z domu, z genów. Nie wiem. Jak słyszę o wieku dojrzewania, to uśmiecham się…

Opublikowany przez Agnieszkę Chylińską Poniedziałek, 3 maja 2021

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i