Książę William i księżna Kate otrzymali życzenia od Harry’ego i Meghan z okazji 10. rocznicy ślubu!

Wczoraj książę William i księżna Kate obchodzili 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji Harry i Meghan przesłali im życzenia. Dobrze im idzie ratowanie wizerunku i więzi z rodziną?

Relacje w rodzinie królewskiej mocno skomplikowały się, kiedy Harry przedstawił swoją wybrankę serca, Meghan Markle. Od początku amerykańska aktorka niezbyt dobrze odnajdywała się na królewskim dworze. Nie uszło to uwadze brytyjskich mediów, które regularnie wytykały jej błędy.

W końcu Meghan i Harry stwierdzili, że czas odłączyć się od rodziny królewskiej i zacząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Ta decyzja jeszcze mocniej pogorszyła relacje pomiędzy Harrym a resztą rodziny. Gwoździem do trumny był wywiad udzielony królowej amerykańskiej telewizji, Oprah Winfrey. Małżeństwo oskarżyło rodzinę królewską o rasizm i o brak pomocy, kiedy Meghan mierzyła się z depresją. Dostało się nawet, uwielbianej przez Brytyjczyków, księżnej Kate.

Los sprawił, że skłócona rodzina ponownie musiała się spotkać na pogrzebie księcia Filipa. Harry chyba zrozumiał, jak ważni są dla niego royalsi. Teraz stara się odbudować nadszarpnięte relacje. Jak donoszą brytyjskie media, wraz z żoną zdecydowali się na wysłanie życzeń Williamowi i Kate.

Książę Harry i Meghan Markle pogratulowali księciu i księżnej Cambridge z okazji 10. rocznicy ślubu. Oddzielone przez Ocean Atlantycki pary nie mogły zobaczyć się osobiście, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, w związku czym Sussexowie wysłali Cambridge’om prywatną wiadomość – informuje Hello!.

Ciekawe, czy Kate i William już wybaczyli słowa Meghan, które padły podczas wywiadu.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i