Perfect decyduje się grać dalej bez Grzegorza Markowskiego. Fani oburzeni

We wtorek Grzegorz Markowski poinformował, że ze względu na pogarszający się stan zdrowia musi zrezygnować z koncertowania. Dzisiaj zespół Perfect wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że będzie kontynuował trasę koncertową bez Markowskiego.

27 kwietnia za pośrednictwem profilu swojej córki, Grzegorz Markowski poinformował, że nie jest w stanie dalej koncertować ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Dzisiaj zespół Perfect wydał oświadczenie, w którym napisał, że jest zaskoczony decyzją Markowskiego i nie zamierza przerywać trasy koncertowej.

Oświadczenie to jest dla nas o tyle zaskakujące, że nic w ostatnim czasie nie wskazywało na tak nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wokalisty. Zespół Perfect zawsze stawał na wysokości zadania, zarówno na scenie, jak i poza nią i takim chciałby w waszej pamięci pozostać. Dlatego w obliczu oświadczenia Grzegorza Markowskiego, GRAMY DALEJ DLA GRZEGORZA! Apelujemy do was, niech koncerty “Gramy dalej dla Grzegorza”, będą naszym wspólnym wyrazem solidarności z ofiarami pandemii  – napisali muzycy na profilu zespołu.

Jednocześnie zadeklarowali, że są otwarci na powrót wokalisty.

Grzegorz Markowski zawsze był, jest i będzie PERFECT i jeżeli tylko zdecyduje, że jego stan zdrowia pozwoli mu wrócić na scenę, dokończyć rozpoczętą trasę pożegnalną dla was i zakończyć naszą wspólną przygodę zespołu Perfect razem, to droga na scenę Perfectu stoi dla niego zawsze otworem. Do zobaczenia!

Fani nie przyjęli ciepło decyzji zespołu. Są oburzeni i uważają, że to brak szacunku dla Markowskiego. Spekulują również, że w zespole musiał pojawić się konflikt, skoro członkowie Perfectu nie wiedzieli o złym stanie zdrowia Markowskiego.

Źródło: plotek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i