Oscary 2021. Zendaya w biżuterii za 6 milionów dolarów!

Co roku gala rozdania Oscarów to świetna okazja do zaprezentowania niezwykłych kreacji. Zendaya pokazała się w biżuterii o wartości 6 milionów dolarów, a jej suknia świeciła w ciemności!

Mimo młodego wieku, 24-letnia Zendaya na tegorocznej gali rozdania Oscarów przyćmiła wszystkich. Młoda aktorka pełniła funkcję prezenterki. Na ceremonii zaprezentowała się w długiej żółtej sukni, która została zaprojektowana specjalnie dla niej przez Pierapaolo Picciolego z domu mody Valentino. Kreacja wywołała niemałe zamieszanie. Była dość odważnie wycięta a co więcej, jak się okazało, świeciła w ciemności!

Największą uwagę przykuła jednak biżuteria, którą aktorka miała na sobie. Zendaya tego wieczoru zaprezentowała się w naszyjniku projektu Bulgari z nowej kolekcji Magnifica, która dopiero pojawi się na rynku. W centralnej części tego dodatku znajduje się żółty, sześciokaratowy diament. Oprócz tego, aktorka miała na sobie kolczyki z diamentami i dwa pierścionki. Wszystkie dodatki są warte około 6 milionów dolarów.

Mieliśmy piękną suknię, ale dopełnieniem była cała gama tej niesamowitej biżuterii od Bulgari, którą mieliśmy do dyspozycji. Ta biżuteria dosłownie skradła show – powiedział stylista gwiazdy w rozmowie z magazynem “Harper’s Bazaar”.

Źródło: plotek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i