Związek Edyty i Cezarego Pazurów wisiał na włosku: “Nie widziała dla nas żadnej przyszłości”

Edyta i Cezary są ze sobą od prawie 14 lat. Pierwsze miesiące były dla pary jednak bardzo trudne. Niewiele brakowało, żeby się rozstali.

Historia miłość Cezarego i Edyty jest niezwykła. Para poznała się w pociągu. Aktor od razu zakochał się w o 26 lat młodszej towarzyszce podróży. Początki ich związku nie były jednak proste. W rozmowie z “Party” Cezary wyznał, że niewiele brakowało, żeby doszło do rozstania. A wszystko przez hejt i medialną burzę wokół zakochanych.

Edytka miała ogromne wątpliwości, bo różne media zrobiły z naszego życia piekło. Wszystkie atuty, które miała: młodość, otwartość, potencjał, wykorzystano przeciwko niej. To jej tak podcięło skrzydła i psychicznie ją podłamało, że chciała zakończyć nasz związek. Poświęcić to uczucie, bo nie widziała dla nas żadnej przyszłości – wyznał aktor.

Cezary jednak nie chciał odpuścić. Próbował przekonać ukochaną, że razem sobie poradzą.

Wiedziałem, że jak jej nie przekonam, jak odłoży słuchawkę, to będzie koniec. Takich chwil zwątpienia było więcej, ale one nas tylko umocniły – powiedział.

Tak jak powiedział, tak się stało. Edyta i Cezary od 12 lat tworzą bardzo udane małżeństwo. Para ma troje dzieci: Amelię, Antka i Ritę.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i