Dorota Wellman zadziera z celebrytkami: “Nie inspirują NIKOGO DO NICZEGO”

Dorota Wellman już niedługo startuje z nowym programem o kobietach. Nie zamierza jednak zapraszać do niego celebrytek, ponieważ, według niej, nie są inspirujące.

Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych polskich prezenterek. Wraz z Marcinem Prokopem stworzyła uwielbiany przez widzów duet prowadzących Pytanie na Śniadanie. Już niedługo będzie miała okazję wykazać się w zupełnie nowym formacie. 26 kwietnia zostanie wyemitowany pierwszy odcinek jej autorskiego programu Inspirujące kobiety.

Dorota Wellman już od dłuższego czasu chciała stworzyć program, który pokazywałby historie niezwykłych kobiet. Zapowiedziała jednak, że w tym formacie nie zobaczymy znanych celebrytek, ponieważ według prezenterki nie są one inspirujące.

Celebrytki nie inspirują nikogo do niczego, chyba że do kupienia nowego kostiumu kąpielowego i nowych kosmetyków firmowanych znanym nazwiskiem.Szukaliśmy normalnych, zwykłych kobiet, ale one tak naprawdę są niezwykłe – powiedziała w rozmowie z Agencją LifeStyle Newseria.

Zaznaczyła, że chciałaby pokazywać historie nieznanych kobiet.

Pokazywanie znowu celebryckiego życia, tego, co znamy i widzimy w innych mediach i naszym show biznesie, to już było (…). Więc warto, żebyśmy pokazywali osoby, których nie znamy, które warto poznać. Na tym polega siła telewizji, żeby pokazywać osoby nieznane, a wartościowe, działania nieznane szeroko, a warte zauważenia. Potrzebni nam są bohaterowie w naszym otoczeniu, a niekoniecznie znane twarze z telewizji – dodała.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i