Michał Szpak i Maja Sablewska szykują niespodziankę dla swoich fanów

Michał Szpak i Maja Sablewska po raz pierwszy spotkali się 10 lat temu w programie X-Factor. Teraz poinformowali o wspólnym projekcie, który już niedługo ma trafić n YouTube.

Michał Szpak swoją popularność zaczął budować w 2011 roku, kiedy zdecydował się na wzięcie udziału w X-Faktorze. Początkowo został wyśmiany za swój wizerunek, jednak kiedy zaczął śpiewać, skradł serce publiczności. Chociaż nie wygrał programu (zajął 2. miejsce), to przez ostatnie 10 lat udało mu się zbudować wielką karierę.

Na początku do Szpaka sceptycznie nastawiona była jedna z jurorek X-Faktora. Maja Sablewska przed występem kazała młodemu wokaliście zdjąć biżuterię. Z czasem przekonała się jednak do wizerunku Michała.

Michał jest bardzo odważny. Udowodnił to tak naprawdę przy pierwszym naszym spotkaniu. Ja go bardzo szanuję za to, że ma pokorę. Nie raz już o tym mówiłam. I tą odwagę. To, że facet chodzi w butach na obcasach, maluje paznokcie i robi sobie make up, to nie jest normalne na ulicach Polski, ale na świecie tak. Ja nie znoszę podziałów. Uważam, że wszyscy są równi i zawsze będę o to walczyć – powiedziała po latach w rozmowie z “Jastrząb Post”.

Teraz po 10 latach Sablewska i Szpak zdecydowali przygotować dla fanów niespodziankę.

Niespodzianka 26.04.2021 – napisała Maja na Instagramie, dodając zdjęcie z Michałem.

Pod fotografią komentarz zamieścił Szpak.

10 lat, tu dopiero historia zatoczyła niezły dystans – napisał.

Redakcja Jastrząb Post skontaktowała się z menadżerem Szpaka, Maciejem Durczakiem, który zdradził nieco szczegółów.

Maja przeprowadziła z Michałem wywiad. Będzie można go odsłuchać w podcaście Oświeceni Hedoniści, który gwiazda tworzy razem z innymi twórcami – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i