Hilary Duff chciała rodzić przy swoim 9-letnim synku. Niestety chłopak się spóźnił: “Wszedł do pokoju w momencie, gdy wydałam córkę na świat”

Hilary Duff pod koniec marca urodziła swoje trzecie dziecko. Bardzo chciała, aby przy porodzie był jej najstarszy syn. Niestety chłopak nieco przegapił to wydarzenie.

Hilary Duff lata największej popularności ma już za sobą. Mimo wszystko stara się jednak nie zniknąć z show-biznesu. Chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie, pokazując swoją rodzinę. W marcu aktorka po raz trzeci została mamą. Na świat przyszła jej druga córeczka, Mae. Hilary zdecydowała się na poród domowy w basenie.

Celebrytka postanowiła opowiedzieć o swoim porodzie w rozmowie z doktorem Elliotem Berlinem w Informed Pregnancy Podcast. Duff bardzo chciała, aby jej najstarsze dziecko było obecne przy porodzie.

To było dla mnie ważne, by Luca przy tym był, ponieważ w rozmowie z nim jestem naprawdę otwarta i szczera na temat tego, jak silne są kobiety i jak wygląda poród. On wie wszystko o miesiączkach. Jest dla mnie ważne, by znormalizować tę kwestię z myślą o wszystkich kobietach, które będą pojawiać się w jego życiu – powiedziała.

Celebrytka chce uświadomić swojemu synowi, że siła to nie tylko mięśnie.

Myślę, że czasami 9-letni chłopiec może myśleć: “Mężczyźni mają większe mięśnie”. Tak, ale my wydajemy na ten świat życie.(…) U nas w domu dużo kręci się wokół rozmów o równości i sile pochodzącej z różnych, innych niż mięśnie miejsc.

Niestety 9-letni Luca przegapił narodziny swojej siostry.

Chciał tam być, ale wszystko potoczyło się tak szybko, że to przegapił… – stwierdziła gwiazda, dodając, że chłopak wszedł do pokoju “dokładnie w momencie, gdy wydała córkę na świat”.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i