Joanna Opozda odpowiada na pytanie o relację z Królikowskim: “Uczę się na swoich błędach”

Od kilku tygodni media spekulują, że Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu są razem. Teraz Joanna udzieliła szczerej odpowiedzi dotyczącej ich relacji.

Antek Królikowski i Joanna Opozda zostali parą w ubiegłoroczne wakacje, zaledwie dwa miesiące po zakończeniu przez Antka związku z Katarzyną Dąbrowską. Para chętnie pokazywała swoje wspólne życie na Instagramie. Pojawiali się również na wielu imprezach. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i w grudniu para poinformowała o rozstaniu.

Od jakiegoś czasu media spekulują jednak, że Joanna i Antoni znowu się ze sobą spotykają. Zdradzić ich miały zdjęcia ze wspólnego wyjazdu. Do tej pory żadne z nich nie wypowiedziało się w tym temacie. Teraz głos zabrała Joanna Opozda, jednak z jej wypowiedzi ciężko jest wywnioskować, jak obecnie wygląda ich relacja.

Wiem, że niektórzy nie mają problemu z opowiadaniem w mediach o swoich związkach, chorobach, problemach rodzinnych itd., ale ja tak nie potrafię. Wręcz nie rozumiem takich zachowań. Po prostu nie czuję potrzeby dzielenia się wszystkim ze wszystkimi. Uczę się na swoich błędach. Dzisiaj wiem, że pewne sprawy lepiej zatrzymać dla siebie – wyznała w rozmowie z “Twoim imperium”.

Można jednak podejrzewać, że Joanna i Antoni znowu się spotykają, tylko tym razem są nieco ostrożniejsi, jeżeli chodzi o pokazywanie swojego prywatnego życia.

Źródło: plotek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i