Edyta Górniak sugeruje, że Lady Gaga jest służebnicą szatana

Edyta Górniak na Instagram dodała zdjęcie, którym zasugerowała, że Lady Gaga służy szatanowi. Baczni obserwatorzy doszukali się jednak podobnego zdjęcia Edyty Górniak.

Edyta Górniak kilkanaście miesięcy temu pokazał swoje nowe oblicze. Obecnie bardziej niż muzyką zajmuje się wiarą, duchowością, kosmitami i koronawirusem, a dokładniej rzecz ujmując, teoriami na temat koronawirusa. Ze swoimi fanami utrzymuje kontakt za pomocą Instagrama, na którym co jakiś czas organizuje “lajwy”.

Edyta chętnie mówi o swojej duchowości i relacji z Bogiem. Jak się okazuje, gwiazda ma nawet informacje, kto służy mrocznym siłom. Swoim fanom postanowiła zdradzić, że jedną z takich osób jest Lady Gaga. Na fotografii amerykańskiej piosenkarki Edyta dopatrzyła się symbolu, który ma świadczyć o tym, że Gaga jest służebnicą szatana.

Ach, jak ona uwielbia rogi. Ulubiony symbol służebnicy… A taka była fajna kiedyś – podpisała zdjęcie, na którym paznokcie Lady Gagi układają się w rogi.

Spostrzegawczy obserwatorzy zauważyli jednak, że Edyta również ma zdjęcie z diabelskimi rogami. Diwa odparła zarzuty twierdząc, że różnica polega na tym, że ona “nie pije krwi niemowląt”.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i