Ma powstać spektakl o Krzysztofie Krawczyku. Jego manadżer jest oburzony

Teatr Powszechny w Łodzi właśnie pracuje nad spektaklem “Krystof”, który ma opowiadać historię Krzysztofa Krawczyka. Menadżer artysty, Andrzej Kosmala, jest tym oburzony.

Premiera spektaklu “Krystof” została zaplanowana na 22 maja. Reżyserem sztuki został Michał Siegoczyński, a główną rolę odegra Mariusz Ostrowski. Spektakl ma zderzyć prywatną postać Krawczyka z wyobrażeniem, jakie na jego temat mają inni ludzie.

Dyrektor Teatru Powszechnego w rozmowie z Onetem zdradziła, że Krawczyk wiedział o powstającym spektaklu. Miał rozmawiać z twórcami jeszcze dwa dni przed śmiercią.

Mariusz Ostrowski przekazał mi, że Krzysztof Krawczyk dowiedział się w Wielką Sobotę, że robimy o nim spektakl. Podobno bardzo się cieszył. Chcieliśmy spotkać się przed zaplanowaną prapremierą z Panem Krzysztofem Krawczykiem – razem z Michałem Siegoczyńskim i Mariuszem Ostrowskim – powiedziała.

Inne zdanie na ten temat ma Andrzej Kosmala, który twierdzi, że spektakl nie był konsultowany ani z Krzysztofem ani z nim, ani z żoną artysty.

Niestety, nic nie wiedział! A wypadałoby poinformować chociaż i nie mówiąc o zgodzie artysty, żony, menedżera! I to kłamstwo, że w wielką sobotę rozmawiał z Krzysztofem i ten był zadowolony… – napisał na Facebooku, udostępniając artykuł Onetu.

Źródło: plotek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i