Esmeralda Godlewska mówi o prostytucji w show-biznesie. Padły znane nazwiska

Esmeralda Godlewska pracuje właśnie nad swoją książką. W serii nagrań dodanych na Instagram zdradziła część wątków, które zamierza poruszyć.

Esmeralda Godlewska zaistniała w polskim show-biznesie kilka lat temu. Od tamtej pory dokłada wszelkich starań, aby tę popularność utrzymać. Niedawno ogłosiła, że pisze książkę, która ma mówić o ciemnych stronach show-biznesu. W nocy nagrała serię filmików, w których zdradziła, o czym konkretnie napisze. Jak się okazuje, Esmeralda chce poruszyć temat prostytucji w polskim show-biznesie. Stwierdziła nawet, że jej siostra brała w tym udział.

Moja siostra jest i była prostytutką. Magdalena – ta, która teraz udaje anioła. Wiem, jak traktowała ludzi, którzy według niej byli zwyczajni, czyli na przykład ja. Jako 18-latka przyjechałam do stolicy po to, aby studiować. Ciągnęła mnie na sesje, mówiła “masz pozować nago”, a ja się z tym nie zgadzałam. Książka się pisze. Nie jest tylko i wyłącznie o prostytucji – jest o wielu bardzo znanych osobach, które nie tylko maczały palce w prostytucji, ale które miały też dużo wspólnego z dziewczynkami poniżej 18. roku życia. Napiszę tylko prawdę – zapowiedziała.

Następnie podała kilka znanych nazwisk.

Świat jest mały, a to jest jedno wielkie małe bagienko. Pani Ewa L., Doda, Siwiec… Jeździły wszędzie, zlecenia od pani Emilii P., która została oskarżona… No przecież one razem wszystkie mieszkały w jednym mieszkaniu razem z Sylwią S., gdzie świadczyły usługi seksualne. Śmieszy mnie, kiedy widzę, że Doda nagrywa “Dziewczyny z Dubaju”, kiedy ona sama była tą dziewczyną z Dubaju i ona doskonale o tym wie, więc wie, na czym ten świat polega. No to już jest hipokryzja – zdradziła.

Powiedziała, że jej intencją jest pokazanie młodym dziewczynom, że nie warto budować kariery w ten sposób.

Chcę obnażyć świat naszego show biznesu. Pokazać, jak to wygląda od podszewki. Nie mam na celu urażenie kogokolwiek, tylko stwierdzenie czystych faktów. Przepraszam, drogie panie, ale nie możecie “grzać gula” za to, że coś się stało, bo to robiłyście, to miało miejsce. Ja się nie boję, bo wiem, co ja robiłam, a te osoby wiedzą, co mają za uszami… Aktorzy, piosenkarki, modelki… Jest was dużo na liście – stwierdziła.

Pudelek skontaktował się ze wspomnianą siostrą Esmeraldy, Magdaleną, która podsumowała zwierzania siostry twierdząc, że ma ona problemy psychiczne.

Moja siostra jest chorą osobą i wymaga leczenia psychiatrycznego. Od dłuższego czasu nie potrafimy jej pomóc z rodziną. Bardzo ją kocham i się za nią modlę, mimo że wbiła mi nóż w serce – powiedziała.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i