Edyta Górniak krytykuje noszenie maseczek: “Wiecie, co oznacza zakrycie czyichś ust”

Edyta Górniak, znana z różnych teorii na temat koronawirusa, ponownie postanowiła zabrać głos w sprawie. Podczas najnowszego “lajwa” poruszyła kwestię maseczek.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Edyta Górniak zaprezentowała się wszystkim w zupełnie nowej odsłonie. Do tej pory kojarzona głównie z muzyką, teraz stała się naczelną polską koronasceptyczką. Swoje przemyślenia na temat życia, energii, kosmitów i pandemii przekazuje swoim fanom za pomoc “lajwów” na Instagramie.

Na ostatnim spotkaniu z fanami odniosła się do swoich słów o statystach, którzy według niej w szpitalach udają chorych. Powiedziała, że otrzymała mnóstwo przeprosin od osób, które jesienią krytykowały jej słowa.

Kochani, dostałam do biura wiele maili i chciałam o nich wspomnieć. Pamiętacie taki duży atak na mnie… Zmanipulowanie moich słów i taki abstrakcyjny atak na mnie, po tym, jak mówiłam o różnych rzeczach w listopadzie. (…) Mówię o tym dlatego, że ja wtedy w listopadzie zablokowałam kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt kont. Wyobraźcie sobie, że dostałam maile od tych osób, które nie mogły wejść na konto, z przeprosinami. I to takie szczere. Mam na myśli osoby, które kilka miesięcy temu były w dużej nieżyczliwości, bo w braku wiedzy. Teraz tę wiedzę posiadacie, już nie tylko ode mnie, ale z wielu źródeł (…) Różne decyzje, które zapadły, nie były oparte o troskę o człowieka i jego bezpieczeństwo, aby to decyzje biznesowo-polityczne. Wielu z nas czuło to intuicyjnie. Jestem szczęśliwa, że wreszcie następuje przełom – powiedziała zadowolona.

Postanowiła również podjąć temat maseczek, twierdząc, że mają one wymiar “symboliczny”. Po raz kolejny zasugerowała, że pandemia została zaplanowana.

Dzisiaj wszyscy głośno przyznają, że maski są wyłącznie symboliczne. Jaki to symbol, nie będę tutaj mówić, bo nie chcę wprowadzać negatywnej aury. Dla tych, którzy są świadomi, wiecie, co oznacza zakrycie czyichś ust. Nie ma jednak żadnych dowodów medycznych, które mogłyby udowodnić, że to wpływa na nasze bezpieczeństwo, zdrowie. Fajnie, że mówią o tym fachowcy. Witajcie w świecie świadomych, uśmiechniętych, rozumiejących to, co się wydarzyło na świecieTo jest rodzaj hipnozy, która miała za zadanie uśpić naszą czujność do tego stopnia, żebyśmy nie zwrócili uwagi na wiele innych, prawdziwych wątków – stwierdziła.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i