Internetowy guru nastolatków maltretuje niepełnosprawnego chłopaka i wrzuca nagranie do Internetu

Od kilku dni głośno jest o znanym wśród nastolatków youtuberze, Kamerzyście. Dodał on na YouTube film, na którym wraz ze znajomymi maltretuje niepełnosprawnego 18-latka. Idol młodzieży kazał chłopakowi skakać do kontenera ze śmieciami, jeść kocie odchody czy wchodzić do kanału.

Kamerzysta budzi wiele kontrowersji już od dłuższego czasu. Wielokrotnie był oskarżany o gnębienie swoich partnerek, umawianie się z niepełnoletnimi dziewczynami czy prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków. Mimo wszystko ma całą rzeszę fanów. Niestety jego widzowie to głównie dzieci.

Ostatnio do sieci trafił film, wokół którego rozpętała się burza. Kamerzysta przekupił niepełnosprawnego umysłowo chłopaka i kazał mu wykonywać upokarzające zadania, takie jak skakanie do kontenera ze śmieciami, jedzenie kocich odchodów czy wchodzenie do kanału. 18-latek został nazwany przez youtubera “po*ebem, który za pieniądze zrobi wszystko”.

Sprawa została nagłośniona przez byłą opiekunkę niepełnosprawnego, Agnieszkę Chułek.

Chodzi po mieście w kapturze i masce, bo spadł na niego ogromny hejt i to nie tylko w sieci. Martwi mnie to, że mówi, że on już nie ma życia – powiedziała w rozmowie z Onetem.

Głos postanowił zabrać również sam 18-latek.

Nie tak to miało być. Miałem wejść do sklepu bez koszulki, a oni mieli to nagrać i mi za to zapłacić. Chciałem mieć dużo obserwujących na Instagramie i być sławny, a oni mnie oszukali. Nawet nie zapłacili tyle, ile obiecali- powiedział.

Chłopak wystosował do Kamerzysty prośbę o usunięcie nagrania z jego udziałem. Ten jednak stwierdził, że możliwe to będzie dopiero za 2-3 miesiące. Na szczęście zainterweniował YouTube i wideo zostało usunięte. Dochodzenie w sprawie wszczęła prokuratura. Kamerzyście grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i