Gwiazda “Rancza” będzie prowadzącą kontrowersyjnego show “Magia nagości”

Za kilka tygodni premierę będzie miał dość kontrowersyjny program “Magia nagości”. Show poprowadzi gwiazda znana z uwielbianego przez Polaków serialu “Ranczo”.

Program “Magia nagości” ma dość kontrowersyjne zasady. Uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie wyglądu nagich ciał. Ma być to swoisty eksperyment, która ma sprawdzić, czy wybór partnera wyłącznie na podstawie cech fizycznych może zakończyć się szczęśliwym związkiem.

O tym, że program powstanie w polskiej wersji mówi się już od kilku miesięcy. Do tej pory nie było jednak wiadomo, kto będzie prowadził to kontrowersyjne show. Teraz okazało się, że w tej roli będziemy mogli zobaczyć aktorkę znaną z “Rancza”, Beatę Olgę Kowalską. W serialu wcielała się w Dorotę Wezół czyli Doktorową.

Wiem, że „Magia nagości” to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. „Magia nagości” to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada – mówi o swoim udziale w programie „Magia nagości. Polska” Beata Olga Kowalska.

Aktorka wyjaśniła również, co przekonało ją do wzięcia udziału w programie.

Swoim występem w polskiej edycji „Magii nagości” chcę udowodnić kobietom w Polsce, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć robić coś nowego, a nawet szalonego. Kocham ludzi i tęsknię za sceną, dlatego jestem przekonana, że wprowadzę do programu taką atmosferę, w której wszyscy uczestnicy poczują się swobodnie i komfortowo. Trwają właśnie ostatnie castingi przed premierą 1. sezonu, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do udziału w programie. Zachęcam do zgłaszania się, niezależnie od warunków fizycznych, wieku czy orientacji seksualnej – dodaje Beata Olga Kowalska.

Źródło: jastrzabpost.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i