Michał Wiśniewski świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Pobrali się w gorącym czasie pandemii

Michał Wiśniewski równo rok temu po raz 5 stanął na ślubnym kobiercu. Dziś razem z żoną zapewniają o swojej miłości.

Michał Wiśniewski już pięciokrotnie obiecywał dozgonną miłość. Rok temu słowa przysięgi skierował w kierunku niejakiej Poli, która przez długi czas chroniła swoją prywatność. Ostatnio para jednak coraz częściej pokazuje kulisy swojego prywatnego życia. Kilka miesięcy temu na świat przyszedł ich syn – Falco Amadeus.

Michał najwyraźniej wciąż jest bardzo zakochany w swojej żonie. Kilka dni temu Pola opublikowała na Instagramie film, na którym lider Ich Troje tatuuje sobie jej imię na klatce piersiowej. Dzisiaj para świętuje pierwszą rocznicę ślubu i z tej okazji oboje dodali szczególne posty na Instagram.

Marek Hłasko napisał: »Nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia (…) Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie«. My rok temu mieliśmy tę odwagę, by dać sobie z Michałem szansę na szczęśliwe życie. Warto było. Dziś mając siebie, mamy wszystko – napisała Pola Wiśniewska pod zdjęciem z ceremonii.

Post dodał również Michał. Pod zdjęciem, na którym namiętnie całuje ukochaną napisał:

Rok od ślubu i prawie dwa lata razem. Jak mówił klasyk, żołądki nie są dobrym miejscem do hodowania motyli, ale ja czuję je każdego ranka i z tym samym uczuciem kładę się spać. Dziękuję, że jesteś.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i