Michał Wiśniewski wytatuował sobie żonę na klacie. Nie pierwszy raz…

Pola Wiśniewska dodała na Instagram nagranie, na którym wraz z Michałem Wiśniewskim odwiedzili studio tatuażu. Lider Ich Troje postanowił uwiecznić imię żony na swoim ciele. Nie jej pierwsze…

Michał Wiśniewski znany jest ze swojej dużej kochliwości. Wokalista już 5 razy stawał na ślubnym kobiercu, obiecując dozgonną miłość. Obecnie jest z niejaką Polą, która początkowo niechętnie pojawiała się w mediach. Wszystko zmieniło się jednak, kiedy na świat przyszedł ich syn, Falco Amadeus.

Od jakiegoś czasu para chętnie relacjonuje swoje wspólne życie na Instagramie. Nie inaczej było i tym razem. Pola pokazała heroiczny gest jej męża. Michał zdecydował się na umieszczenie imienia ukochanej po prawej stronie klatki piersiowej. Jak widać, kochliwy muzyk nie uczy się na błędach. Jeszcze niedawno na jego ręce widniał napis “Dominika”, który po rozstaniu z Tajner został usunięty. Mamy nadzieję, że tym razem Michał nie będzie musiał korzystać z pomocy lasera.

Razem z Michałem i Polą w studiu tatuażu pojawiły się także dzieci Wiśniewskiego. Xavier i Fabienne postanowili również ozdobić swoje ciała tatuażami. Rodzeństwo wytatuowało swój wspólny portret. Michał był tym wyraźnie wzruszony.

To nie jest ich pierwszy tatuaż. Ale jak trzeba się szanować, żeby zdecydować się na taki sam motyw? Symbol, że zawsze mogą na siebie liczyć. Jestem z Was dumny! – napisał.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i