Ogórek wychwala Sokoła. Ten w odpowiedzi z niej drwi: “Zaśpiewa mi Magda ten CHÓREK NA WALETA czy nie?”

Ostatnio Magdalena Ogórek w programie W tyle wizji wychwalała Sokoła, jednocześnie wbijając szpilę Macie. Jednak chyba nie wiedziała, że przed laty Sokół zadrwił z niej w jednym ze swoich utworów.

Kiedy pod koniec marca do sieci trafił najnowszy utwór Maty “Patoreakcja” w internecie zawrzało. Młody raper w wulgarnych słowach uderzył w Telewizję Polską, Jacka Kurskiego i innych sympatyków partii rządzącej. Głos w sprawie postanowiła zabrać również Magdalena Ogórek, która w programie W tyle wizji, podczas dyskusji o dorobku artystycznym Krzysztofa Krawczyka, wspomniała o Macie, porównując go do starszego o 24 lata Sokoła.

Mamy takich wykonawców rapu, że te teksty ruszają człowieka. I zobacz, taki Mata nie potrafi sobie sam napisać tekstu, a taki Sokół sobie poradził. To jest rap ściemowy, nie masz takiego wrażenia? Taki Sokół jest autentyczny, a taki Mata to ściema – powiedziała.

Nie zdawała sobie chyba jednak sprawy, że wychwalany przez nią Sokół dwa lata temu wyśmiał ją w jednym ze swoich utworów.

Jakiś polityk chce, żebym na urodzinach zagrał dla córek, dobra, jeden warunek – zrobi mi chórek Magda Ogórek, goła! – nawija w MC Hasselblad.

Ta sytuacja wyraźnie rozbawiła Sokoła. Na swoim facebookowym profilu udostępnił rozważania Magdaleny Ogórek na temat rapu, dodając szyderczy opis.

Słuchajcie, bo serio, nie wiem na co się nastawiać i w razie co muszę się jakoś przygotować do sytuacji. Zaśpiewa mi Magda ten chórek na waleta czy nie? – napisał Sokół.

Ciekawe czy Magdalena nadal pozostanie fanką twórczości Sokoła.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i