Pamiętacie Kaśkę Solejuk z „Rancza”? Zmieniła się nie do poznania

„Ranczo” to jeden z najbardziej lubianych polskich seriali. Produkcja nie byłaby jednak tak atrakcyjna gdyby nie rodzina Solejuków. Jak przez lata zmieniła się jedyna córka Macieja i Kazimiery? Jest nie do poznania!

„Ranczo” było emitowane na antenie Telewizji Polskiej przez kilka lat. Pierwsze odcinki widzowie mogli zobaczyć w 2006 roku. Produkcję zakończono 10 lat później. Serial przez lata cieszył się niesłabnącą popularnością, gromadząc przed telewizorami co tydzień ponad 3 miliony widzów.

Od jakiegoś czasu mówi się, że powstanie druga część filmu nakręconego na podstawie serialu. Ranczo. Zemsta wiedźm ma ukazać się już latem.

Kluczowymi postaciami serialu była rodzina Solejuków. Kazimiera i Maciej mieli 7 dzieci – 6 synów i jedną córkę – Kaśkę, w którą przez lata wcielała się Anna Stępień. Kiedy rozpoczynała swoją karierę aktorską miała zaledwie 9 lat. Dzisiaj to 24-letnia kobieta, studentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Przez lata bardzo się zmieniła i dziś jest nie do poznania! Zobaczcie sami.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i