Córka Lewandowskiego przerwała jego wywiad. Zadała pytanie. Robert był zakłopotany

Robert Lewandowski udzielał wywiadu telewizji CBS Sports, kiedy nagle w kadrze pojawiła się jego córka Klara. Dziewczyna skradła show. Robert był wyraźnie zakłopotany.

Robert i Anna Lewandowscy starają się dbać o prywatność swoich dzieci. W mediach społecznościowych nie pokazują twarzy córek. Jak się jednak okazuje, młode Lewandowskie nie boją się występów w mediach, szczególnie starsza.

Robert Lewandowski ze względu na kontuzję nie może brać udziału w rozgrywkach. Fani zamiast na murawie mogli zobaczyć go jednak w studiu, gdzie pełnił rolę telewizyjnego eksperta przy okazji transmisji ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Jednak to nie jego obecność najbardziej rozbawiła widzów.

Podczas odpowiadania na pytania w kadrze pojawiła się jego córka Klara. Zniecierpliwiona dziewczynka zadała ojcu pytania: Już? Tata?

Lewandowski początkowo nie zauważył córki. O jej obecności w telewizji dowiedział się dopiero, kiedy prowadząca przywitała małą gwiazdę. Zareagował mniej entuzjastycznie niż dziennikarka. Wyglądał na zmieszanego i błagalnym wzrokiem dawał komuś znać, żeby zabrał Klarę.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i