Joanna Krupa uczy córkę polskiego: “Ja bardzo kocham Polskę”

Joanna Krupa od małego postanowiła uczyć swoją córkę dwóch języków. Półtoraroczna Asha-Leigh na co dzień ma kontakt zarówno z językiem angielskim jak i polskim.

Joanna Krupa na co dzień mieszka w Los Angeles, gdzie wraz ze swoim mężem, Douglasem Nunesem, wychowują półtoraroczną córeczkę Ashę-Leigh Nunes. Odkąd Joanna została matką jej życie znacznie się zmieniło. Teraz chętniej spędza czas w domu z dzieckiem niż bryluje na czerwonych dywanach.

Na jednym z filmików zamieszczonych na Instagramie fani zauważyli, że modelka zwraca się do córki w dwóch językach – angielskim i polskim. Pudelek postanowił zapytać o to Krupę. Jak się okazuje, Joanna na co dzień stara się oswajać córkę z dwoma językami.

Bardzo ważne jest dla mnie, by moja córeczka od samego początku mówiła w języku polskim i angielskim. Ja bardzo kocham Polskę, dlatego chciałabym zarazić tą miłością moją córeczkę od najmłodszych lat. Mój mąż rozmawia z nią po angielsku, ja za każdym razem jak coś mówię jej, to robię to w dwóch językach. Moja mama rozmawia z nią tylko po polsku. Puszczamy jej polskie pioseneczki, które kocha! Niesamowite jest to, jak szybko Asha reaguje na polskie słówka… Chciałabym, by w przyszłości, jak będzie przyjeżdżała do Polski, żeby mogła sobie tutaj swobodnie rozmawiać z ludźmi – powiedziała portalowi.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i