Patryk Vega planuje zrobić film o sprawie Magdalenie Żuk, która zginęła w Egipcie

Patryk Vega poinformował, że planuje nakręcić film o sprawie Magdaleny Żuk, która 4 lata temu w tajemniczych okolicznościach popełniła samobójstwo, będąc na wakacjach w Egipcie.

Patryk Vega jest niezwykle płodnym reżyserem. Znany jest również z poruszania bardzo kontrowersyjnych tematów. W ostatnim czasie stworzył film dokumentalny “Oczy diabła”, w którym opowiedział o handlu dziećmi. Niedawno ukazał się zwiastun jego kolejnego filmu “Small World”, który jeszcze raz ma poruszać ten temat. Teraz zapowiedział, że chce rozwiązać sprawę Magdaleny Żuk.

Magdalena Żuk w kwietniu 2017 roku poleciała na wakacje do Egiptu. Miała się tam wybrać z chłopakiem, ale niestety okazało się, że mężczyzna ma nieważny paszport. Piękna Polka poleciała więc sama. Po przybyciu do hotelu 27-latka miała zacząć się dziwnie zachowywać. Kilka dni później trafiła do szpitala, gdzie popełniła samobójstwo, wyskakując z okna.

W sprawie jest bardzo wiele niewiadomych. Rodzina Magdaleny nie wierzy w jej samobójstwo i uważa, że w sprawę zaangażowane były osoby trzecie. Śledztwo miała utrudniać egipska strona.

Teraz Patryk Vega postanowił ostatecznie rozwikłać tę zagadkę. W sieci umieścił filmik, w którym prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą coś wiedzieć o sprawie.

Rozwikłajmy razem tajemnicę jej śmierci. Stwórzmy największe śledztwo internautów w historii naszego kraju. Przeprowadźmy dochodzenie na dwóch kontynentach. Poskładajmy w całość dowody dotyczące jej śmierci, które zbierzemy w Egipcie i w Polsce. Jeśli masz jakąś informację, która może pomóc w rozwikłaniu śmierci Magdy, napisz do mnie – mówi na nagraniu udostępnionym w sieci.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i