Antek Królikowski i Joanna Opozda znowu razem? Wszystko na to wskazuje

W grudniu Antek Królikowski poinformował o rozstaniu z Joanną Opozdą. Wszystko jednak wskazuje na to, że para znowu ma się ku sobie.

Antek Królikowski znany jest z dużej kochliwości. Jego ostatni związek z Joanną Opozdą od początku wzbudzał niemałe emocje. Antek poinformował o nowej relacji zaraz po rozstaniu z Kasią Dąbrowską. Para chętnie pokazywała łączące ich uczucie w mediach społecznościowych.

Fani aktora przeżyli niemałe zaskoczenie, kiedy w grudniu okazało się, że Joanna i Antoni nie są już razem. Od jakiegoś czasu media spekulują jednak, że para ma ze sobą kontakt i ponownie buduje relacje. Pod koniec lutego paparazzi sfotografowali ich na wspólnym wyjeździe do Zakopanego. Później Królikowski został przyłapany na wynoszeniu śmieci z mieszkania Opozdy. Jak się okazuje, tegoroczną Wielkanoc również spędzili razem.

Joanna i Antoni tym razem starają się budować swoją relację z dala od mediów. Niestety zdradziła ich koleżanka, Aleksandra Malejonek, która dodała zdjęcie z włoskiej miejscowości Calvi dell’Umbria. W tłumie turystów można zobaczyć przytulonych Opozdę i Królikowskiego. Razem z nimi na wyjeździe jest również Misiek Koterski.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i