Dzieci księcia Williama i księżnej Kate otrzymały wyjątkowe prezenty

Książę William i księżna Kate starają się nie rozpieszczać swoich pociech, dlatego nie spełniają wszystkich ich zachcianek. Na ten wyjątkowy prezent musieli trochę poczekać, jednak rodzicielskie serca w końcu zmiękły.

 Księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis od dziecka wszystkiego mają pod dostatkiem. Rodzicom jednak bardzo zależy, żeby bogactwo wśród którego dorastają, nie uderzyło im do głowy, dlatego starają się stawiać pewne granice i nie spełniać wszystkich zachcianek dzieci.

Ponad rok temu Charlotte poprosiła o własnego konia. Wnuki królowej Elżbiety podobno bardzo mocno pokochały jazdę konną. Początkowo rodzice nie chcieli się zgodzić, twierdząc, że dzieci są jeszcze za małe. Teraz jednak mieli zmienić decyzję. “The Times” twierdzi, że książę William jest zachwycony nową pasją dzieci.

Podczas gdy mali członkowie rodziny królewskiej podobno już od jakiegoś czasu błagają swoich rodziców o własne konie, ci im odmawiali… aż do teraz – czytamy na portalu New Idea.

Jak się okazuje, rodzice postawili jednak pewne warunki.

Najwyraźniej Kate i William zastrzegli, że ich dzieci będą musiały brać udział w zajęciach ze zwierzętami i pomagać w pielęgnacji, sprzątaniu stajni i nie tylko – czytamy.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i