Pierwszy mąż Moniki Zamachowskiej złożył jej niecodzienną propozycję

Kilkanaście dni temu media obiegła informacja o rozstaniu Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego. Teraz pierwszy mąż Moniki złożył jej propozycję nie do odrzucenia.

Monika i Zbigniew są małżeństwem od 6 lat. Chociaż jeszcze niedawno nic nie wskazywało na problemy w ich związku, para nagle postanowiła się rozstać. Zbigniew z pomocą syna zabrał rzeczy z mieszkania, w którym mieszkał z żoną i przeprowadził się… 300 metrów dalej. Para jak na razie publicznie nie mówi zbyt wiele o swoim małżeństwie.

Zanim Monika związała się ze Zbigniewem była jeszcze w dwóch małżeństwach. Szczególnie dobre relacje utrzymuje ze swoim pierwszym mężem, Willem Richardsonem. Para poznała się w latach ’90, kiedy to Monika wraz ze swoim ówczesnym chłopakiem wyjechała do Wielkiej Brytanii na kurs językowy. Will miał żonę, ale dla pięknej Polki postanowił zakończyć swoje małżeństwo i przyjechać do Polski. Monika z ukochanym zamieszkała w Warszawie. Ślub wzięli w 1995 roku. Niestety sielanka nie trwała długo i po trzech latach para zakończyła małżeństwo. Poróżnić ich miały sprawy zawodowe.

Mimo rozstania byli małżonkowie utrzymywali dobre relacje. Po rozstaniu ze Zbigniewem Will złożył swojej byłej żonie niezwykłą propozycję. W rozmowie z “Faktem” wyznał, że nie miałby nic przeciwko, gdyby Monika wróciła do jego nazwiska.

To nazwisko dało jej szczęście. Nie mam nic przeciwko by Monika była znowu panią Richardson. Oczywiście jeśli tylko będzie tego chciała – przekonywał.

Myślicie, że skorzysta z propozycji?

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i