Książę William pokonał Władimira Putina w ważnym plebiscycie

Książę William został wybrany najseksowniejszy łysym mężczyzną na świecie. Pokonał niemałą konkurencję, wśród której znalazł się między innymi Władimir Putin.

Jak się okazuje, to co dla jednych jest kompleksem, dla innych może być źródłem piękna. Bardzo mocno przekonał się o tym książę William, który mimo dość młodego wieku bardzo mocno traci włosy. Zawsze był zestawiany ze swoim młodszym bratem Harrym, który wydawał się być bardziej atrakcyjny. Jak się jednak okazuje, to William zwyciężył międzynarodowy plebiscyt na najseksowniejszego mężczyznę.

Tytuł przyznała klinika chirurgii klasycznej Longevita. Zwycięzca został wyłoniony na podstawie bazy wyszukiwań w Google. Z analizy danych wynika, że słowo “seksowny” w zestawieniu z księciem Williamem padło w komentarzach aż 17,6 miliona razy.

Książę konkurencję miał niemałą. O tytuł najseksowniejszego łysego mężczyzny rywalizował między innymi z takimi osobistościami jak: Floyd Mayweather, John Travolta, Bruce Willis, Dwayne Jahnson, Vin Diesel czy nawet… Władimir Putin. Wygrać z taką konkurencją to niemałe wyzwanie! Serdecznie gratulujemy.

Źródło: viva.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i