Świerzyński odpowiada Jachirze, która zachęca do apostazji: “Będę polecał Jezusowi wszystkie kobiety, które zostaną zwiedzone”

Klaudia Jachira kilka miesięcy temu wyznała, że 4 lata temu dokonała apostazji. Teraz zachęca do tego innych Polaków. Na jej słowa odpowiedział Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full.

W ostatnim czasie bardzo dużo w mediach mówi się o występowaniu z Kościoła katolickiego. Do takiego ruchu zachęcają niektóre gwiazdy, aktywiści czy też politycy. Jedną z osób, która jest bardzo zaangażowana w tę sprawę, jest Klaudia Jachira. Z okazji zbliżających się świąt posłanka postanowiła wesprzeć projekt sameplusy.info.

Dość już bierności. Pora wziąć sprawy w swoje ręce. Kościół, jaki jest, każdy widzi i nie warto poświęcać mu więcej uwagi. Skupmy ją na życiu zgodnym z własnymi przekonaniami, uczciwie wobec siebie i świata. Każdy krok się liczy: apostazja, wypisanie dziecka z religii, czy ślub cywilny zamiast kościelnego. To nasze postawy i wybory zmienią Polskę w świeckie państwo. Świeckie, czyli dla wszystkich, niezależnie od wiary, poglądów, płci, orientacji seksualnej i każdej innej cechy. Takie, w którym wszyscy będziemy mogli wreszcie czuć się u siebie – czytamy na stronie projektu.

Jachira natomiast napisała na Twitterze:

Zbliżają się Wolne Dni – to dobra okazja, by wypisać się z kościoła.

Do tych słów postanowił odnieść się Sławomir Świerzyński, który obiecał modlitwę za kobiety, które zdecydują się pójść w ślady Jachiry.

Czy Pani wie co mówi i głosi? W miejsce Boga wejdzie nieprzyjaciel, jeżeli już tam nie jest. Wielkanoc to czas dla Pani byś odnalazła, miłość i pokój. Będę polecał Jezusowi wszystkie kobiety, które zostaną zwiedzione – odpowiedział.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i