Julia Pogrebińska została okradziona w Gwatemali: “Mieli przy sobie broń”

Julia Pogrebińska, aktorka znana miedzy innymi z “Pierwszej miłości”, wraz z mężem została napadnięta przez rabusiów, którzy mieli broń. O okropnej przygodzie opowiedziała na Instagramie.

Julia Pogrebińska zagrała w takich serialach jak “Pierwsza miłość”, “Wataha” czy “Plebania”. Kilka lat temu związała się z o 20 lat starszym nowozelandzkim guru jogi. Parze początkowo ciężko było pogodzić swoje zobowiązania zawodowe. Z czasem jednak Pogrebińska zrezygnowała z kariery aktorskiej i tak jak jej mąż, John Scott, zajęła się trenowaniem jogi.

Para bardzo chętnie dzieli się swoim uczuciem, pokazując je w mediach społecznościowych i okazując je sobie, kiedy tylko w pobliżu pojawiają się paparazzi. W ostatnim czasie zakochani wybrali się w podróż do Gwatemali, gdzie mieli dawać lekcje jogi. Pogrebińska na Instagramie opowiedziała o przerażającej sytuacji, która miała miejsce. Para została okradziona, a bandyci mieli ze sobą broń.

Właśnie zostaliśmy okradzeni w Gwatemali przez trójkę mężczyzn, którzy zatrzymali naszego kierowcę – wyjawiła celebrytka. Mieli przy sobie broń. To szaleństwo. Zabrali cały nasz bagaż, pieniądze, instrumenty, wszystko. Cieszymy się, że żyjemy i mamy przy sobie paszporty, dzięki czemu będziemy mogli wrócić. To okropne, że są na świecie tacy ludzie. Nigdy nic podobnego nam się nie przydarzyło – powiedziała.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i