Księżna Kate wyda książkę! Wiadomo o czym będzie

W ostatnim czasie do mediów przedostaje się coraz więcej informacji o życiu rodziny królewskiej. Teraz ogłoszono, że księżna Kate planuje wydać książkę, która z pewnością będzie bestsellerem.

Księżna Kate odkąd dołączyła do rodziny królewskiej cieszy się niesłabnącą sympatią Brytyjczyków. Ceniona jest między innymi za świetnie dobrane stroje, w których nie boi pokazywać się kilkukrotnie. Ostatnio dobry wizerunek Kate mógł być nieco nadszarpnięty. A to za sprawą wyznania Meghan, która w wywiadzie u Oprah opowiedziała o ich sprzeczce, która doprowadziła Markle do łez.

Kate nie odniosła się do wspomnianego wywiadu. Obecnie pracuje nad książką, która ma pojawić się już 7 maja. Nie będzie to jednak żadna odpowiedź na zarzuty, które od pewnego czasu pojawiają się pod adresem rodziny królewskiej. Kate we współpracy z  National Portrait Gallery postanowiła stworzyć album, gdzie zostaną zaprezentowane zdjęcia, które zwyciężyły w plebiscycie Hold Still zorganizowanym przez księżną.

Fotografie mają przedstawiać codzienność Brytyjczyków w czasie pandemii. Pojawiają się informacje, że w albumie znajdą się również zdjęcia z pałacu wykonane przez Kate. Księżna zadba również o literacką część książki.

Dochód z albumu będzie przeznaczony na dofinansowanie projektów, które wspierają rozwój sztuki i świadomości na temat zdrowia psychicznego.

Źródło: jastrzabpost.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i