“Dance Dance Dance”. Agustin Egurrola krytykuje nastolatkę za to, że nie umie chodzić na szpilach. Fani oburzeni

Kolejne odcinki show za nami. Tym razem jurorzy również nie szczędzili ostrych słów uczestnikom. Internauci są oburzeni ocenami Agustina Egurroli, który ostro skrytykował 16-letnią Oliwię.

W programie “Dance Dance Dance” gwiazdy prezentują swoje umiejętności taneczne solo i w duetach. Najwięcej emocji zazwyczaj budzą występy solowe. Tak było i tym razem. Jurorzy rzadko kiedy są łaskawi. Najbardziej krytyczny jest jednak Agustin Egurrola, który bardzo surowo ocenia uczestników.

W zeszłym tygodniu Agustin Egurrola doprowadził do łez Roksanę Węgiel. Tym razem tancerzowi nie spodobało się to, że 16-letnia Oliwia Górniak, według niego, nie radzi sobie wystarczająco dobrze w szpilkach.

Energetycznie wszystko było super, ale mam wrażenie, że jest to twoje pierwsze spotkanie z butami na obcasie. W pierwszej części twoje ciało nie było wyprostowane w ani jednej części – stwierdził, oceniając jej występ na 4 punkty na 10.

Oliwia próbowała się wytłumaczyć, mówiąc, że to drugi raz, kiedy chodziła w szpilkach. Słowami jurora zaskoczona była Roksana Węgiel a także internauci. Nie szczędzili jurorowi krytyki.

Panie Egurrola, chyba się panu konkursy pomyliły, to jest program rozrywkowy z mega fajnymi, ambitnym amatorami, a nie casting do pana zespołu. Te oceny to masakra, odechciewa się oglądać. Przypominam, że skala jest od 1 do 10 – słabo to 5, a bardzo słabo to 3 na zachętę. Zachowujecie się jak zakompleksiona profesor, wstyd mi za takie beznadziejne jury, które szerzy idee, że jakby się człowiek nie starał, to i tak jest beznadziejny – napisał jeden z internautów.

A wy co myślicie o występie Oliwi? Oceńcie sami!

Źródło: plotek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i