Znana youtuberka uderza i wyzywa dziecko podczas relacji na żywo. Matka nie reaguje

Barbara Kwarc popularność zdobyła kilka lat temu filmikami, w których relacjonowała codzienność. Teraz może stracić wszystkich swoich fanów przez skandaliczne zachowanie, jakiego dopuściła się podczas zabawy z dziećmi.

Barbara Kwarc kilkanaście lat temu wystąpiła w serialach “Klatka B” i “Baśka Blog”. Internauci pokochali jej poczucie humoru, dystans i podejście do życia. Chociaż z czasem jej popularność zmalała, to jednak wciąż mogła pochwalić się rzeszą fanów, śledzących jej życie w internecie.

Kilka dni temu Wrocławianka udostępniła na YouTubie relacje na żywo z topienia marzanny wraz z dziećmi. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że kobieta w pewnym momencie uderza i wyzywa jedną z dziewczynek stojącą obok niej.

Osoba, która stała za kamerą wcale nie przejęła się zachowaniem Barbary. Co więcej, wydawała się być rozbawiona. Podobnie matka dziewczynki. Internauci są oburzeni zachowaniem youtuberki.

I tak jak Baśka była kochana przez setki tysięcy widzów w swoich latach świetności na swoim blogu, tak właśnie ta sympatia do niej została zniszczona po tym co zostało tu zaprezentowane. Nie wiem co jest bardziej przerażające, sama Baśka w furii z przekleństwami przy dzieciach, brak reakcji rodzica czy śmiech kamerzystki ? Koszmar – skomentował jeden z internautów.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i