Zapomniany syn Grzegorza Markowskiego zdradza, jak wygląda jego relacja z ojcem

Grzegorz Markowski oprócz córki, Patrycji Markowskiej, ma jeszcze syna. Ojcem został w wieku 15 lat. Dzisiaj mężczyzna zdradza, jakie relacje łączą go z ojcem.

O pierwszym dziecku Grzegorza Markowskiego wiemy niewiele. Muzyk został ojcem bardzo młodo, zaledwie w wieku 15 lat. Matką dziecka jest koleżanka z dzieciństwa Markowskiego. Informacje o tym, że muzyk oprócz Patrycji ma również syna, pojawiły się w 2006 roku. Wciąż jednak niewiele wiemy o Piotrze. Mężczyzna nigdy nie pokusił się o wybicie na popularności sławnego ojca.

Dzisiaj syn Markowskiego ma 52-lata. Nigdy nie miał za dobrych relacji ze swoim ojcem, a to za sprawą matki, która miała utrudniać im kontakt. Kobieta podobno do dziś jest zła na Markowskiego za pozostawienie jej samej w ciąży.

Jak donosi Super Express mężczyznom nigdy nie udało się odbudować więzi. Tabloid dotarł do Piotra i zapytał o relacje ze znanym tatą.

Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami – odpowiedział 52-latek.

Jak się okazuje, relacje Patrycji Markowskiej z przyrodnim bratem wcale nie wyglądają lepiej.

Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam – odpowiedziała wokalistka zapytana o relacje z bratem.

Tabloid donosi, że Piotr pomimo że nigdy nie skorzystał z popularności ojca, świetnie sobie radzi. Jest dyrektorem w dużej agencji ubezpieczeniowej. Posiada także dwie córki.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i