Maanam z nową wokalistką. Kto zastąpi Korę?

Ex-Maanam postanowiło wrócić na scenę. Została wybrana nowa wokalistka. Miejsce Kory zajmie zdolna artystka.

Zespół Maanam przestał działać w 2008 roku. Później były mąż Kory, Marek Jackowski, starał się reaktywować zespół, wychodząc z pomysłem powstania Złotego Maanamu. Do inicjatywy przyłączył się gitarzysta Jacek Olesiński, a na nową wokalistkę wybrano Karolinę Leszko.

Niestety Jackowski zmarł, ale jego pomysł przetrwał. Zespół koncertował 6 lat, składał się z muzyków Maanamu i Karoliny Leszko. Wokalistka zdecydowała się jednak na odejście z zespołu. Po jej rezygnacji ze współpracy grupa zmieniła nazwę na Ex-Maanam. Początkowo Konrad Sipowicz, mąż zmarłej Kory, nie zgadzał się na istnienie zespołu. Pół roku po śmierci artystki doszli jednak do porozumienia.

Teraz Ex-Maanam wraca na scenę! Zespół zapowiedział, że do ich grona ponownie dołączy Karolina Leszko, która zastąpi legendarną Korę.

Wspólnie doszliśmy do wniosku, że razem najlepiej czujemy rock and roll i naszą współpracę powinniśmy kontynuować. Karolina jest tą wokalistką, którą Marek Jackowski – współtwórca legendarnej grupy Maanam – wybrał do zespołu Złoty Maanam. To wspaniała rekomendacja, sama w sobie. Niestety, nagła śmierć Marka zniweczyła jego plany współpracy z Karoliną oraz dawnymi muzykami zespołu Maanam, z którymi pracował przez ponad dwie dekady. To miał być „Złoty Maanam” – jak mówił Marek – czytamy na Facebooku zespołu.

Źródło: jastrzabpost.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i