Artur Orzech niespodziewania zakończył współpracę z TVP. Na Facebooku wyjaśnił dlaczego, ale szybko usunął wpis

W poniedziałek miał zostać nagrany specjalny odcinek “Szansy na sukces”. Na nagraniach nie pojawił się jednak prowadzący, Artur Orzech, który tym samym zakończył swoją współpracę z Telewizją Polską.

22 marca miały odbyć się nagrania specjalnego odcinka “Szansy na sukces” z udziałem zaproszonych gwiazd i dzieci z SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku. W studiu nie pojawił się jednak Andrzej Orzech, który prowadził program. Rzecznik TVP poinformował o nieprofesjonalnym zachowaniu dziennikarza.

Dopiero na dwie godziny przez zaplanowanym nagraniem audycji, produkcja otrzymała informację, że pan Artur Orzech jest niedysponowany i nie pojawi się na nagraniu. Późniejsze próby nawiązania przez TVP kontaktu z panem Arturem Orzechem nie powiodły się – napisał.

TVP szybko zastąpiło Orzecha Markiem Sierockim. Jak podaje portal Wirtualne Media, Orzech na Facebooku miał ostro skomentować swoją decyzję. Niestety post nie jest już dostępny.

Panie Kurski, wiem doskonale, jak mnie pan ceni, ale nie pozwolę sobie moją twarzą popierać zespołu Boys i pana Pietrzaka. Proszę pana, nie zamierzam już prowadzić “Szansy”. Ma pan inne gwiazdy – miał napisać Artur Orzech na Facebooku.

Oprócz tego komentarza Artur Orzech wciąż nie odniósł się do zakończenia współpracy z Telewizją Polską.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i