Wiśniewski zarabiał miliony. Teraz zdradził, na jaką emeryturę może liczyć

Michał Wiśniewski przez wiele lat utrzymywał się na szczycie popularności. Teraz zdradził, ile udało mu się zarobić i na jaką emeryturę może liczyć. Sumy są zaskakujące.

Michał Wiśniewski na początku XXI wieku był jedną z najważniejszych polskich gwiazd. Piosenki “Ich Troje” znali wszyscy. Mimo, że kariera Wiśniewskiego w ostatnich latach mocno wyhamowała to muzyk nie daje o sobie zapomnieć. Wciąż nie rezygnuje ze swojego oryginalnego wizerunku. Zainteresowanie stara się wzbudzać, pokazując swoje życie prywatne.

Wiśniewski znany jest z kochliwości. Jego obecna żona Pola, jest jego piątą małżonką. Wiśniewski jest również ojcem 5 dzieci. Najmłodsze, Falco Amadeus, urodziło się zaledwie kilka miesięcy temu.

Ostatnio Wiśniewski postanowił wypowiedzieć się w kwestii emerytur. Piosenkarz jest zawiedziony tym, jak funkcjonuje system.

W mojej ocenie system emerytalny jest przestarzały i wkrótce przestanie działać. To jest tak stara instytucja, że już dawno powinna zostać gruntownie zreformowana, co nie jest możliwe, bo jest niewygodne politycznie. Dopóki nasze pieniądze będą przerzucane z worka do worka, to jakieś ochłapy do nas trafią – stwierdził.

Zdradził również, na jak wysoką emeryturę może liczyć. Szczerze mówiąc, ciężko byłoby za to przeżyć tydzień.

Natomiast jakie ja mam szanse na emeryturę? Pomijam oczywiście fakt, że wyliczono mi ok. 200 zł miesięcznie – wyznał.

Michał zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby nie był tak rozrzutny, to dzisiaj nie musiałby się martwić o przyszłość. Zdradził, ile przez lata udało mu się zarobić.

Zarobiłem 40 mln i gdybym dbał o te pieniądze, to miałbym je do dzisiaj, pewnie ze sporym procentem – stwierdził.

Współczujecie mu?

Źródło: plejada.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i