Johnny Depp o byłej żonie: “Nie tknąłbym tej pi*przonej dzi*ki nawet w kombinezonie ochronnym!”

Batalia sądowa między Johnnym Deppem a Amber Heard toczy się już kilka dobrych lat. Teraz brytyjskie media ujawniają treść SMS-ów, w których aktor dość mocno opisał swoją byłą żonę.

Chociaż Johnny Depp i Amber Heard rozwiedli się już 5 lat temu, to wciąż mają ze sobą kontakt za sprawą spotkań na sali sądowej. Podczas rozpraw wzajemnie obrzucają się błotem i wyciągają patologiczne sytuacje, które miały miejsce w ich związku.

W listopadzie zapadł wyrok w sprawie procesu, który toczył się od 2018 roku. Johnny Depp pozwał brytyjski tabloid “The Sun”, i swoją byłą żonę, za zniesławienie. Aktor w gazecie został nazwany “damskim bokserem”. Sąd orzekł, że takie określenie nie było nadużyciem, ponieważ według dowodów przedstawionych przez Amber Depp uderzył swoją partnerkę minimum 14 razy w różnych sytuacjach.

Johnny Depp złożył apelację od wyroku. Podczas kolejnej rozprawy zaprezentowano wiadomości, które Depp miał wysyłać swojej pielęgniarce. Opisał w nich byłą żonę w dość mocnych słowach.

Nie ma mowy, że ona da komukolwiek, chociaż grosz! Dzięki, ku*wa, że odeszła! Robi mi się niedobrze na myśl o tym, jak bardzo starałem się, żeby to wszystko zadziałało… Teraz… Szczerze? Nie tknąłbym tej pi*przonej dzi*ki nawet w kombinezonie ochronnym! Co za szumowina. Jak ja jej ku*wa nienawidzę! – brzmi zacytowana przez Daily Mail treść SMS-a.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i