Viola Kołakowska twierdzi, że Natalia Siwiec należy do sekty

Natalia Siwiec w ostatnim czasie zdecydowała się na nowy tatuaż. Ten jednak bardzo nie spodobał się Violi Kołakowskiej, które sugeruje, że Siwiec wstąpiła do sekty.

Viola Kołakowska podczas pandemii dała się poznać jako osoba wszędzie wietrząca spisek. Od miesięcy przekonuje, że pandemia nie istnieje. Twierdziła również, że rozmawiała z Jezusem. W ostatnim czasie natomiast zarzuciła Andrzejowi Piasecznemu, że udaje, że jest zarażony koronawirusem.

Tym razem obiektem ataku Violi Kołakowskiej stała się Natalia Siwiec. Celebrytce nie spodobał się ostatni tatuaż aktorki (oko opatrzności), który według niej może sugerować, że Siwiec należy do sekty masońskiej.

Dobrze zauważyliście, ten tatuaż składa się z trzech symboli masońskich: oko, piramida i motyl (mk ultra) – zaczęła na Instastories.

Następnie poszła o krok dalej, opisując duchowość Natalii Siwiec.

Piszecie: “Myślimy, że Natalia jest taka uduchowiona”. Bo poleca książki o duchowości, a nie na tym to polega. Duchowość to proste, czyste życie, nie na pokaz. To często rezygnacja z przepychu na rzecz pracy nad rozwojem świadomości w ciszy, daleko od Matrixa. Wiele osób robi to na pokaz, a nurt duchowości jest obecnie bardzo modny… Duchowość to nie książki, które czytasz, a stan umysłu. Wiele też osób z branży show biznesu “podpisuje pakt z diabłem”, dlatego opływają w luksusy i “wszystko im się udaje”. Żyją wydawałoby się jak pączki w maśle. Mogą wykreować swój wizerunek na kogo chcą, ale za wszystko jest cena, zawsze, pamiętajcie. Uważajcie na fałszywych proroków. Zwracajcie uwagę na detale, znaki, symbole. “Diabeł ubiera się u Prady” – rozmyślała.

Podejrzenia Violi dotarły do samej Siwiec, która postanowiła uspokoić koleżankę z branży.

Na to wygląda, że miasto iluminatów to Chełm. Cała Ukraina też jest podejrzana. Jest taka sekta, do której każdy może należeć – MIŁOŚĆ i kierowanie się miłością do bliźniego. Polecam każdemu. Ciężko jest jednak do niej przynależeć, bo warunki dla wielu niestety są niemożliwe do spełnienia. Bardzo ciężko traktować każdego z pozycji miłości i zrozumienia. Bez zawiści i życzenia źle – wytłumaczyła.

Myślicie, że Viola uwierzyła?

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i