9-lenia córka Beyonce zgarnęła statuetkę Grammy!

Podczas 63. ceremonii rozdania nagród Grammy statuetkę zgarnęła Blue Ivy, córka Beyonce i Jaz-Z. Dziewięciolatka jest drugą najmłodszą osobą, która zdobyła tę prestiżową nagrodę.

Blue Ivy otrzymała statuetkę Grammy za najlepszy teledysk, który został nakręcony do utworu „Brown Skin Girl”. Piosenka znalazła się na albumie Beyonce, który nosi nazwę „The Lion King: The Gift”. 9-letnia Blue Ivy otwiera i zamyka utwór, dlatego została wymieniona wśród autorów. Piosenka ma być afirmacją ciemnoskórych kobiet.

Kiedy widzę ojców śpiewających ‘Brown Skin Girl’ swoim córkom, wiem, że moja córka może mieć takie same możliwości, czuć się pewnie i czuć, że nie musi zdejmować warkoczyków, może wyczesać swoje afro, może błyszczeć w swojej brązowej skórze. To dlatego tworzę muzykę – powiedziała Beyonce w programie ABC.

Tegoroczna ceremonia rozdania nagród Grammy była także bardzo ważna dla mamy Blue Ivy, Beyonce. Piosenkarka było nominowana w 9 kategoriach. Ostatecznie udało się jej zdobyć 4 statuetki. Beyonce tym samym stała się pierwszym w historii indywidulanym artystą z aż 28 statuetkami Grammy. To był niewątpliwie ważny dzień dla całej rodziny.

Źródło: natemat.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i